Hore

Dianetika SNV - DVD

Vzdelávanie

Problémy práce
Ak cítite, že vám vaša práca začína prerastať cez hlavu, ale musíte ju aj tak vydržať, pretože by nemal kto za vás platiť účty a iné možnosti nemáte, tak potom máte iba jednu šancu. Hodiť sám sebe záchranné koleso.
Cena: 18,00 € + poštovné
Objednaj!
Dokumentárny film: Diagnostický štatistický manuál
Dokumentárny film o Prepracovanom pseudovedeckom podvode !
Cena: 13,00 € + poštovné
Objednaj!
Základy myslenia
Odhaľte 50.000 rokov múdrosti Čo je “zmyslom” života? Mnohí z nás strávili celý svoj život hľadaním odpovede na túto odvekú otázku. Ale čo keď tie odpovede stále ležali priamo pred vami a stačilo mať len nástroje, ako sa k nim dostať?
Cena: 22,00 € + poštovné
Objednaj!
Skrytý nepriateľ
“Nikdy sme našim vojskám nedávali farmaceutické lieky v takom rozsahu a súčasný nárast samovrážd nie je náhoda. Prečo nie je psychiatria v armáde zbavená vedúcej pozície v službách starostlivosti o duševné zdravie? V akejkoľvek inej veliacej pozície v armáde už by došlo k zmene velenia.” – Pplk. Bart Billings, Klinický psychológ Armádnych rezerv USA, v.v.
Cena: 13,00 € + poštovné
Objednaj!
SMRTEĽNÝ OMYL
Ako môžu psychiatrické lieky zabiť vaše dieťa. Prichádza veľmi kritický nový dokumentárny film, ktorý odhaľuje, ako zničujúce a smrteľné môžu byť psychiatrické lieky pre deti a ich rodiny.
Cena: 13 € + poštovné
Objednaj!
SCIENTOLOGICKÁ PRÍRUČKA, nástroje pre život
Pozrite si týchto 19 životne dôležitých nástrojov pre život
Cena: 18 € + poštovné
Objednaj!
ÚVOD DO SCIENTOLÓGIE
Teraz sa môžete stretnúť s L. Ronom Hubbardom. Čo je Scientológia? Aké má Scientológia praktické využitie pre bežného človeka? Ako môže Scientológia pomôcť ľuďom prekonať ich problémy? Prečo je človek na tejto planéte a aký má účel?
Cena: 26 € + poštovné
Objednaj!
CESTA KU ŠTASTIU
Pôsobivý film, ktorý predstavuje 21 pravidiel dnes najpoužívanejšieho morálneho kódexu založenom na zdravom rozume.
Cena: 18 € + poštovné
Objednaj!
Smrť za balík: Nevypovedaný príbeh o psychotropných liekoch
Je ťažko uveriť realite, ale ignorovať ju je osudné! Psychotropné lieky. Je to príbeh o veľkých peniazoch – lieky, ktoré poháňajú $ 330 miliardový priemysel, bez jediného vyliečeného človeka.
Cena: 13 € + poštovné
Objednaj!
Ako používať Dianetiku /2 DVD/
Toto je koncept za konceptom, vizuálna prezentácia knihy, ktorá úplne zmenila spôsob myslenia človeka smerom k lepšiemu, duševne zdravšiemu svetu.
Cena: 20 € + poštovné
Objednaj!